Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
顏色: Natural Black
Price: HK$120.97
Original Price: HK$127.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 60% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| 淨重 | 70 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb260108144912525077766 |
Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
顏色: Natural Black
Author: 2***5
Date:
Review: had to style it
顏色: Natural Black
Author: a***6
Date:
Review: my mom loved it :3 and it looked good but texture is perfect
顏色: Natural Black
Author: b***y
Date:
Review: Value for money: Value for price. I'll have to colour it a bit to my preference Hair Softness: Very soft Comfortable to wear: Very comfortable True to length: Length is good Easy to wear: Easy to wear and comes with a wig cap
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.